Wellness centrum

Wellness centrum

Vitální svět - zdraví a relaxVitální svět - zdraví a relax

Potřebujete najít duševní rovnováhu a posilnit imunitní systém? Trápí Vás stresové situace a nevíte si rady? Anebo máte za sebou namáhavý pracovní den? Určitě Vám umíme v mnohých případech pomoct. Je tu náš saunový svět s množstvím nabídek.     

 

Bylinková inhalaceBylinková inhalace

Příjemné vůně léčivých bylinek se mění v libovolných intervalech a ty blahodárně působí na všechny smysly a orgány. Zajímavý je i protistresový účinek. Příjemné aroma a teplo 25º - 30ºC, ve kterém můžete spokojeně pobýt.

 

Solná inhalaceSolná inhalace

Sůl má příznivé účinky hlavně na pokožku, zabezpečuje přirozený peeling a celkové prokrvení. Vhodná při alergiích a onemocněních dýchacích cest. 40% páry, zbytek soli a solanky – tedy slaný vzduch. Příjemné prostředí s pyramidami soli a tekoucí voda mezi březovými větvičkami, kde může každý návštěvník inhalovat maximálně 20 minut. Po prvních příjemných procedurách, naproti bylinkové a solné inhalaci jsou sprchy v zajímavém tvaru srdíčka, kde je možné se ochladit a osvěžit mezi procedurami.

 

Mentolová inhalaceMentolová inhalace

Síla mentolu z lístků máty peprné společně s parou velmi dobře působí na plíce, pročistí dýchací cesty a uvolní póry pokožky. Příjemné sezení s vyhřívanými stěnami, vlhko a teplo, to je další relax pro naše tělo a duši.

 

Římská koupel

Rovněž božsky se budete cítit v parním a horkém prostředí, kde na Vás shora působí pára a od noh příjemné teplo. Pocítíte požitky a harmonii organismu jako za dávných blažených římských dob. Blahodárné účinky koupele působí protizánětlivě a zmírňují nervozitu.

 

Horká finská saunaHorká finská sauna

Klasické saunování, dokonalé prohřátí a očista organismu. Příjemný relax dodá energii a odbourá stres.

 

Kneippova koupelKneippova koupel

Odhodláte se vstoupit na cestu překvapení? Procházka po bazéncích, ve kterých jsou na dně kamínky a kde se střídá horká a studená voda i bublinky. Příjemné překvapení doplní suchá mlha a shora se můžete ochladit umělým sněhem. Koupel prokrví vaše dolní končetiny, stimuluje krevní oběh a podporuje imunitu organismu.

 

WhirpoolWhirpool

Požitek z malých bublinek v hydromasážním kruhovém bazénu o průměru 4,5 m, který pohladí každý kousek vašeho těla. Hvězdná obloha a požitek z mikromasáže pomáhá k lepšímu prokrvení i celkové svalové relaxaci organismu.

 

TepidariumTepidarium

Příjemně unavený a rozpálený organismus můžeme nechat chvíli odpočinout a nechat se unášet blahodárnými účinky otuženého těla. Devět vyhřívaných lehátek vám poskytne tuto možnost.

 

Ochlazovací bazénOchlazovací bazén

Střídání pobytu v jednotlivých saunách s ochlazováním organismu v bazénu s ledovou vodou. Velmi dobře působí na prokrvení těla a pomáhá k otužilosti.

 

Bešeňovské skályBešeňovské skály

Nic není lepší na oteklé nohy než masáž s vodními tryskami. Atmosféru dodává studená pára.

 

Vodní smršť

Rozpálenou pokožku osvěží efekt studené a teplé vody. Tato ochlazující procedura napomáhá k větší otužilosti i k lepšímu prokrvení těla.

 

Hydromasážní sprcha

Teplota vody a síla tlaku masážních trysek příjemně osvěží tělo a zbaví stresu. Je vhodná po fyzické i psychické zátěži.

 

Studená pára

Příjemné zchlazení a osvěžení po saunovaní ve studených oblacích. Fyzická i psychická regenerace těla.

 

Mýdlová masáž

Při této masáži působí na tělo i duši souhra teplé vody a mýdlové pěny s hudbou. Odpočine si nejen tělo, ale i duše.

 

Pramenitá voda  Pramenitá voda

Pravidelný pitný režim zabezpečí čistá anebo sycená voda z pramene.

 

Zlaté křesloZlaté křeslo

Křeslo z 24 karátového zlata splní všechny sny. Stačí se naň jen posadit ...