Další atrakce

Další atrakce

Dětský koutek

Můžete v klidu odpočívat, relaxovat a vaše dítě se nebude nudit. Výborně se zabaví v dětském koutku, který najdete v Relax baru. Už i ti nejmenší si příjdou na své, můžou si kreslit, hrát si v dětském stanu, skládat kostky nebo jezdit na skluzavce.

PAINBTALL

Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i to jak málo stačí k prohře, je to hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to skutečně skvělá zábava! Pokud máte rádi adrenalin, pohyb, zábavu, tak neváhejte a přijďte si zahrát Paintball přímo do areálu Thermal parku Bešeňová.

Prodej doplňkových výrobků a suvenýrů

Zapoměli jste na ručník, plavky či opalovací krém? Nic se neděje - můžete si tyto věci zakoupit přímo na hlavním vstupu či v areálu Thermal parku. V letní sezóně je  k dispozici i obchod se suvenýry, kde najdete různé lákavé maličkosti jako památku na navštěvu v Bešeňové.

Kamínková pláž

Máte rádi kamínkovou pláž? Vyzkoušejte jí v Bešeňové... Nic člověka neuvolní více než relax na nové kamínkové pláži - nejlepší kombinace ničím nerušeného relaxu a dostatkem  prostoru na celodenní trávení času s nádherným výhledem na celý  areál a přírodu. Vyhřáté kamínky harmonizují lidské tělo, odebírají mu negativní energii, eliminují bolest svalů, zlepšují cirkulaci krve....

Thermal trampolína

Chybí Vám adrenalin? Malí či velcí, děti nebo dospělí, skočte si! Možnosti jsou téměř neomezené, zjistíte co všechno dokážete  a výborně se při tom zabavíte. Thermal trampolínu najdete v areálu, vedle venkovních bazénů a je ZDARMA.